Pikaajalise metallitöö kogemusega korvimeister pakub kolme erinevat mudelit discgolfi korve. Tooted on valmistatud 8-10 mm ümarmetallist ja 2 mm materjalist. Ketid on kuumtsingitud, pikkusega 62 cm. Discgolfi korvi osad on valmistatud tugevast metallist, mis lisab küll veidi kaalu, kuid annab suurema jäikuse ja stabiilsuse. Toodete kuumtsinkimisel, tsingitud toodete passiveerimisel ja pulbervärvimisel on kasutatud parimat kvaliteeti tagavat tehnoloogiat. Viimistlus on teostatud ühe järjepideva protsessina. See tagab parima kvaliteedi ja vastupidavuse

- Discgolfi korv ENLI Mini - h140 cm, ülaosa ø31 cm, korv ø67 cm, toote kaal 21 kg. Mini korv on varustatud 15 ketiga, mis liiguvad sissepoole tagades maksimaalse püüdmisomaduse.

- Discgolfi korvi ENLI Mini ülaosa - ø31 cm, toote kaal 7 kg, ilma kettideta 2,5 kg.


- Discgolfi korv ENLI Midi jalaga - h140 cm, ülaosa ø56 cm, korv ø67 cm, toote kaal 26 kg.

- Discgolfi korv ENLI Midi statsionaarse paigaldamise võimalusega - h150 cm (10 cm paigaldamiseks), toote kaal 22 kg. Toode on varustatud 24 ketiga. ketid on paigaldatud kahes reas nii, et on tagatud parimad püüdmisomadused.


- Discgolfi korv ENLI Maxi jalaga, kokkupandav
- h140 cm, ülaosa ø56 cm, korv ø67 cm, toote kaal 29 kg. Maxi korvid on varustatud 30 ketiga, mis on paigutatud kahes reas. 30 keti kasutamine minimeerib ketta läbilennu kettide vahelt. Lahtikäiva korvi kokkupanekut lihtsustavad tootele paigaldatud piirajad. Asendi fikseerivad 8 mm poldid.

- Discgolfi korv ENLI Maxi statsionaarse paigaldamise võimalusega - h150 cm (10 cm paigaldamiseks), toote kaal 25 kg.
                                                                                                          
- Discgolfi korvi jalg - ø54 cm, toote kaal 3,9 kg